.

.

18-заб засилен crampons, големи-заб не се лизга чевли покрива, не се лизга чевли синџири, не се лизга crampons, снег канџи, безбедност за заштита на чевли и чизми, што се корист?

18-заб засилен crampons, големи-заб не се лизга чевли покрива, не се лизга чевли синџири, не се лизга crampons,

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

18 висока цврстина челик заби може да се постигне позитивен влечење, и 6 мали страна челик заби може да се постигне против пролизгување.Стратешка поставеност на studs обезбедува единствен тежина дистрибуција за долготрајна удобност и трајност.На трајни еластична жица подигнат обезбедува цврст стисок на чевли дури и при ниски температури.Доаѓа со носење на duffel торба за чување crampons.Тоа е изработен од специјален носат-отпорни, затегнувачка TPE материјал и висока јачина алуминиум со добра отпорност на абење.Овие crampons имаат добра еластичност и може да се користи со различни спортски чевли, пешачење чевли, планински чизми, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи