.

.

Пердув Лаптоп Врзивно средство, 6-Прстен Планер, со Лична Чување Јакна, Средни 9.2 X 6.7 Инчи, 100 Страници

Пердув Лаптоп Врзивно средство, 6-Прстен Планер, со Лична Чување Јакна, Средни 9.2 X 6.7 Инчи, 100 Страници

евалуација:

DEN 575.76
Од стока
Во магацинот

79) врзивно средство, и 1 еластична пенкало прстен, дозволувајќи им на вашето пенкало за да се зацврсти На врвот на прстите, можете да снимате вашиот живот во секое време, насекаде.7 инчен Едноставна операција : притиснете го на врвот и на дното копчиња во исто време или повлекување на прстен нанадвор за да лесно се отвори 6-прстен врзивно средство, Притисни на прстен во внатрешноста да се затвори. [Високо-квалитетни материјали] поклопецот е направен од високо-квалитет СТП кожа, која се повеќе издржливи.79 инчи) внатрешен дијаметар прстен може да се одржи околу 100 листови хартија.7 инчен, која е многу погодна за вашиот гласник торба и ранец, Атрактивни печатени обрасци веднаш може да се светне вашиот ден.[МОДЕН ДИЗАЈН] А5 лаптоп врзивно средство, можете да додадете или намалување на хартија по волја, специјално дизајниран за професионалци, На насловната големина е 23.На 6-прстен врзивно средство е направена на здрав нерѓосувачки челик, држи хартија цврсто и спречување тоа од испаѓање. [ИСКЛУЧИТЕЛЕН ПОДАРОК] Секој ќе ви се допадне овој исклучителен и уникатен лаптоп врзивно како подарок, со различни модели за да го изберете од, совршен подарок за нив да се снима интересни и возбудливи нешта во животот.

Детални спецификации

Додатоци на производи