.

.

LJLCD Конектор ЈП КОЛЧЕ Пневматски Конектор 304 од не ' Рѓосувачки Челик Метал за Полнач 4 6 8 10 12 14mm Trachea Брзо се Поврзете tee Црево Метал Конектор Лесно да се Инсталира и Из

LJLCD Конектор ЈП КОЛЧЕ Пневматски Конектор 304 од не ' Рѓосувачки Челик Метал за Полнач 4 6 8 10 12 14mm Trachea

евалуација:

DEN 326.40
Од стока
Во магацинот

Производот е направен од 304 од не 'рѓосувачки челик, анти-оксидација и анти-' рѓа.Висока температура отпор, ниска температура отпорност, отпорност на корозија, водоотпорен и отпорност на абење.Фиксно прстен има добра еластичност и е отпорна на вметнување и екстракција.Гумени прстен е затворен за да се спречи истекување на воздух.Широк спектар на апликации : погоден за автомобили, храна, хемиски, фармацевтски и други автоматски машини и опрема.Целосна спецификација, лесно да се совпаѓаат.

Детални спецификации

Додатоци на производи