.

.

Куп Swan Кафе Со Чинијата Лажица Боја Глеѓ Кригла Појадок Шише за Вода Кутија (Капацитет : 160ml)

Куп Swan Кафе Со Чинијата Лажица Боја Глеѓ Кригла Појадок Шише за Вода Кутија (Капацитет : 160ml)

евалуација:

DEN 1915.20
Од стока
Во магацинот

Кафе никогаш не е вистинско кафе, освен ако тоа е во вашата омилена шолја.Подготви забава кафе за вашиот утрински кафе пауза дома или на работа.Дали можете да го искористите како голем кафе на работа или новина кенди боул на вашето биро, можете да го користите година по година, нежно миење на рацете помеѓу користи.Совршен подарок за секој роденден, прослава или само затоа што имате да му кажете на вашата сакана колку ти е гајле.Оваа чаша е совршено утро чаша чај или керамика кафе и изгледа супер симпатична на масата.Име : Cupnotes : 1. Големината е рачно мери, има грешка спектар на 1-3мм, ве молиме обратете се на вистинскиот производ примени.2. Дури и ако производната серија е различна, може да биде неизбежен боја разликата помеѓу сликата и вистинскиот производ.Ве молиме погледнете го вистински производ примени.Во секој случај, оваа кригла е совршен за напитоци како што се кафе, чај или топло чоколадо.

Детални спецификации

Додатоци на производи