.

.

Daisy & Маслиново Мраз Глобуси, Премиум Квалитет Мраз глобуси за facials сет од 2 (Жолт)

Daisy & Маслиново Мраз Глобуси, Премиум Квалитет Мраз глобуси за facials сет од 2 (Жолт)

евалуација:

DEN 719.76
Од стока
Во магацинот

Мраз глобуси ќе работат најефективно со Лицето Масла, помагајќи им да масажа на вашиот лицето ткиво и пак ќе им овозможи на вашата кожа подобро да го апсорбира копче активни состојки од вашата нега на кожата рутина. [Подмладителен Ефект врз Кожата] : Овие се соочуваат глобуси се на магијата прачки кои се смири и намалување на воспалението и појавата на голем порите.Мраз глобуси за лице им помага за подмладување на кожата и се даде еден младешки сјај.[Премиум Квалитет Дизајн] : Ова лицето мраз глобуси massager собата е направен со супериорен квалитет, многу издржливи и безбедни материјали, комбинација на мазната површина за стакло, анти-замрзнување течни и не се лизга рачки, со цел да го издржат тестот на времето.Ова derma ролери помага во ублажувањето синус болка, главоболките и напнатоста во мускулите. [Одличен Додаток во Вашата Дневна Кожата Рутина] : Овие лицето глобуси обезбедува ладење искуство, кои помагаат да се стимулира подобра циркулацијата на крвта и oxygenation на кожата.Овие се соочуваат со мраз глобуси може да се користи пред шминка апликација за мазна завршница.Daisy & Маслиново Мраз Свет.Овие мраз глобуси за лицето дојде со не лизгава бела справува со што ја прави мраз ролери за лицето лесно да се одржи.

Детални спецификации

Додатоци на производи