.

.

LINACAO 150CC да 1500CC RO Вода, Систем за Отпадни води Проток Regulater Restrictor Реверзна Осмоза Камен Фитинг 1/4 О-Д Црево Брза Конекција 5pc (Боја : Бела, Големина : 200cc)

LINACAO 150CC да 1500CC RO Вода, Систем за Отпадни води Проток Regulater Restrictor Реверзна Осмоза Камен Фитинг

евалуација:

DEN 1068.00
Од стока
Во магацинот

100% сосема нов и добар квалитет.Со 1/4" (6.4 милиметри) црево брза конекција Монтирање.Користете Компатибилен со Домаќинство Вода Прочистувач ,Комерцијални Прочистувач на Вода ,Мали реверзна осмоза опрема.Примена : Реверзна Осмоза RO Вода Систем, Прочистувач на Вода, Чиста Вода Машина, Вода, Фармацевт ИТН.Материјал : ПОМ Plastic Pressure : повеќе од 8kg With 1/4" (6.4 милиметри) црево брза конекција Fitting Flow Опсег : 150 CC, 200 CC, 300 CC, 800 CC, 1000 CC, 1200 CC, 1500 CCMaterial : ПОМ Plastic Pressure : повеќе од 8kg Use Компатибилен со Домаќинство Вода Прочистувач ,Комерцијални Прочистувач на Вода ,Мали реверзна осмоза equipment Application : Реверзна Осмоза RO Вода Систем, Прочистувач на Вода, Чиста Вода Машина, Вода, Фармацевт ИТН.Со 1/4" (6.4 милиметри) црево брза конекција Fitting Flow Опсег : 150 CC, 200 CC, 300 CC, 800 CC, 1000 CC, 1200 CC, 1500 CCPure Вода : Брак Водата е околу 1 : 3,Тоа е приближна на податоци,Тоа зависи од работен притисок и квалитетот на водата.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.Пакет Листата : 5 x Отпад Проток на Вода Regulater.

Детални спецификации

Додатоци на производи