.

.

Жените Mens Магнетни Хривнија за Артритис, Болка, Сребро Сјајна Волфрам Мода Шарм Магнетна Терапија Хривнија

Жените Mens Магнетни Хривнија за Артритис, Болка, Сребро Сјајна Волфрам Мода Шарм Магнетна Терапија Хривнија

евалуација:

DEN 772.80
Од стока
Во магацинот

100% ПРОТИВАЛЕРГИСКИ : Овој метал бразлетна е направен од премиум волфрам , олово & никел слободни, нема да ја иритираат вашата кожа.МАГНЕТНА ТЕРАПИЈА ПРИДОБИВКИ : Помага во намалување на заморот и напнатоста во мускулите.Ја подобрува циркулацијата на крвта, енергија, рамнотежа и спиење природни болка во карпален тунел, рака, зглобовите и спортски зглобовите.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Совршен за унисекс, лесно да одговара со сите видови на облека, да се види и додатоци.Погоден за банкети, секојдневниот живот, одмори, партии.УНИСЕКС : Оваа рамнотежа нараквици има едноставен дизајн кој може да се носи од страна на мажите и жените, кој е совршен подарок за било пријател или близок.Димензии : Должина : 7.87 инчен, Ширина : 0.59 инч.Материјал : волфрам Позлата : Нема позлата Крај : Сјајна Димензии : Должина 21cm, Ширина : 15mm Пакување : OPP вреќа Елемент : 26pcs Neodymium Магнетни .

Детални спецификации

Додатоци на производи