.

.

301715 0001 Шишиња HDPE Тесен Устата 1 Мл Рефус

301715 0001 Шишиња HDPE Тесен Устата 1 Мл Рефус

евалуација:

DEN 2332.80
Од стока
Во магацинот

Најголемиот дел спакувани; капацитет : 1oz.Материјал : со PP завртка затворање.Тесен устата; одлични хемиска отпорност.Течење доказ, крути, и проѕирен; идеален за чување и ракување на течности и материи.Направени withresin за не-загадувачки складирање на хемикалии и храна одделение производи.Оваа висока густина полиетилен тесен устата лабораториски шише е leakproof цврсти и проѕирен и има одлична хемиска отпорност.Идеален за чување и ракување на течности и материи.Направени withresin за не-загадувачки складирање на хемикалии и храна одделение производи.Се снабдува со полипропилен завртка затворање.Карактеристики .Најголемиот дел спакувани; капацитет 1oz.Материјал со PP завртка затворање.Тесен устата; одлични хемиска отпорност.Течење доказ цврсти и проѕирен; идеален за чување и ракување на течности и материи.Направени withresin за не-загадувачки складирање на хемикалии и храна одделение производи.Димензија - 2.8475 W x 1.2585 H во.Објект Тежина - 0.02 lbs.Случај на 1200.

Детални спецификации

Додатоци на производи