.

.

SIFDNRGNFN Страната Ореви DIN6923 Serrated Spinlock Хексагонални Страната Ореви M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Pinking Автоматското Заклучување Орев сврзувачки елементи

SIFDNRGNFN Страната Ореви DIN6923 Serrated Spinlock Хексагонални Страната Ореви M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 А2-70

евалуација:

DEN 372.24
Од стока
Во магацинот

Анти- ' рѓа и анти-корозија.Издржлив и силен Страната Ореви, совршен за внатрешна и надворешна употреба.Изградена на 304 Нерѓосувачки Челик кој обезбедува трајност, трајна употреба и абење отпор.Прецизно изработени за точни димензии и чист, здрав теми.На serrated страната на орев дела како интегрирана миење, ефикасно да се шири надвор и дистрибуција на притисок еднакво на сајтот.На serrated прирабница, со гризење во акции, ги зголемува отпорноста да се обезбеди сигурен, вибрации отпорни на заклучите дека нема да се движат.ПРИМЕНА : Одлична за во секое време ви треба заклучени во, не-ротирачки прицврстување.Погодни за употреба во тешки вибрации средини, кога прицврстување на нерамна парење површини, или кога прилогот дупка е еднаков или премногу голем.Лесен за Инсталација : висок квалитет На метал поени може да гризе дрво, иверица или base без одземање.Serrated Spinlock Хексагонални Страната Ореви M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 304 од не 'Рѓосувачки Челик Pinking Автоматското заклучување Орев Материјал : 304 од не' Рѓосувачки Steel Size : M3 M4 M5 M6 М8 M10 M12 Forged, Угасне и Зацврстен да имаат повисоки перформанси.

Детални спецификации

Додатоци на производи