.

.

Шишиња со вода 1L Голем Капацитет Пластична Чаша Вода Матирано Тебе Боја Шише за Вода Преносни Капка-отпорни Отворено Спорт (Капацитет : 1L, Боја : 06)

Шишиња со вода 1L Голем Капацитет Пластична Чаша Вода Матирано Тебе Боја Шише за Вода Преносни Капка-отпорни

евалуација:

DEN 647.76
Од стока
Во магацинот

1. Голем капацитет 1 L вода првенство. 2. Мал шише устата за да се спречи вода гушење и spillage. 3. Преносни рачка, удобно и лесно да се носат. 4. Храна одделение силиконски запечатување прстен, безбедно и издржлив, безбеден и течење-доказ. 5. Капацитет : 1000ml.Опис : 1. Голем капацитет 1 L вода cup2. Мал шише устата за да се спречи вода гушење и spillage3. Преносни рачка, удобно и лесно да се carry4. Храна одделение силиконски запечатување прстен, безбедно и издржлив, безбеден и течење-proof5. Капацитет : 1000ml6. Печат на силиконски подлога.Сигурно заклучување на устата на купот и патување safely7. Против пролизгување купот на дното.Стабилна и durable8. Материјал : купот на телото-на КОМПЈУТЕР материјал, купот на капакот-НП материјал силициум gel9. Големина : 29*8cm10.Пакет се Вклучени : 1*шише за Вода.

Детални спецификации

Додатоци на производи