.

.

GYFCYGG Градите проширувач Интензитет Обука Отпор Вежба Систем, Погоден За Домашна Теретана Мускулите Обука Вежба за Издржливост Градите Проширувач Силна Јаже Појас

GYFCYGG Градите проширувач Интензитет Обука Отпор Вежба Систем, Погоден За Домашна Теретана Мускулите Обука

евалуација:

DEN 429.60
Од стока
Во магацинот

Еластична бендови можат да се обучуваат грбот, рацете, градите, грбот, рамениците и на целото тело.Зајакнување на Градите и Рацете.Овозможува Совршен целото Тело Тренингот.Големина : за 63cm должина, 11cm width Develops Горниот дел на Грбот, Рацете и Рамениците.Го намалува Стресот на Зглобовите & Лактите во споредба со повеќето други Градите Exercisers With 5 Отпор Bands Great за homebased сила training Made од гума latex Allows можете да го тонот и sculpt секој мускул group Both за мажи и womengood за патување и складирање. 【Разновидност】 градите проширувач има 5 нивоа на отпор.Пакет се вклучени : 1pcs Затворен спортски Градите Проширувач!.Можете да бидете со семејството и пријателите во секое време. 【Гумена цевка】 Нашиот фитнес тренинг јаже е дизајниран со 5 монтажни гумени цевки, кои се доволно силни, не ќе се скрши, и не имате било какви луто мирис.Не се лизга справи спречува рацете од лизгање исклучите вашиот градите. 【Висок интензитет на вежбање јаже】 Овие градите водат отпор бендови се погодни за возрасни, почетници и професионален спорт.【Горниот дел од Телото Exerciser】Воз грбот, градите, рамената, грбот и на целиот горниот дел од телото.Вие треба да се контролира бројот на цевки да се добијат различни resistances. 【Мали и преносливо】 Нашиот отпор цевка за дизајн е едноставна и паметни, погоден за салата, кампување, патување, канцеларија или на други места.

Детални спецификации

Додатоци на производи