.

.

1250PCS/МНОГУ 50 Вредност 1206 SMD Отпорник Kit (0R~10MR) 5% Нови и Оригинални Чип Отпор Избрани Сет

1250PCS/МНОГУ 50 Вредност 1206 SMD Отпорник Kit (0R~10MR) 5% Нови и Оригинални Чип Отпор Избрани Сет

евалуација:

DEN 1072.80
Од стока
Во магацинот

1250 PCS/МНОГУ 50 Вредност 1206 SMD Отпорник Kit (0 R~10 MR) 5% 100% НОВИ И ОРИГИНАЛНИ Чип Отпор Избрани Сет. 1250 PCS/МНОГУ 50 Вредност 1206 SMD Отпорник Kit (0 R~10 MR) 5% 100% НОВИ И ОРИГИНАЛНИ Чип Отпор Избрани Сет.

Детални спецификации

Додатоци на производи