.

.

Конектор Пневматски конектор PY ЈП СТП PV ЧАСОТ PZA PK SA црево конекторот преку 4-16mm пластични црева конектор компресор брз полнач Лесно да се инсталира и издржливи ( Бој

Конектор Пневматски конектор PY ЈП СТП PV ЧАСОТ PZA PK SA црево конекторот преку 4-16mm пластични црева конектор

евалуација:

DEN 399.60
Од стока
Во магацинот

Контакт цевка врска порта на пневматски цевка, исто така може да се користи за различни цели во согласност на корисникот услови.Име на производ : СТП PV PY ЈП ЧАСОТ PZA PK HVFF SA пневматски конектор.Материјал : пластични + нерѓосувачки челик circlip.Circlip : не ' рѓосувачки челик.Работен притисок : 0~1 Mpa.

Детални спецификации

Додатоци на производи