.

.

Нова страна 1/2 (0.5) Дворот на Белата Filigree на Пинк Памук Quilting Ткаенина ГД-3743J DIY Занает Резерви со InnaBest

Нова страна 1/2 (0.5) Дворот на Белата Filigree на Пинк Памук Quilting Ткаенина ГД-3743J DIY Занает Резерви

евалуација:

DEN 434.16
Од стока
Во магацинот

Во исто време, нашите текстилни занаетчии се создаде исклучително издржливи материјали со дијагонала ткае.БОЈА РАЗЛИКИ - А карактеристика на ткаенини е широк спектар на нијанси за секој вкус - стилски модели со отпечатоци дизајниран според целна ориентација.Нашиот каталог на ткаенини има многу позиции и карактеристики, кои се погодни за широка употреба.Покрај тоа, квалитетот на ткаенини што се проширува за да се олесни начинот на користење и одржување, кое е доста скромен.Живописни графики, кои биле печатени со дигитално печатење технологии, да ви даде гаранција за квалитет.ЛЕСНО ЗАШТИТА - производот е направен од доволно силна материјал кој е погоден и за внатрешна и надворешна употреба.Сите наши ткаенини се 42" 45" во ширина, освен ако не е поинаку означено.Важно е да се напомене дека иновативни материјали овозможи на пациентот да трае релативно долго без притоа негативно влијаат на вас и вашето семејство.Главната карактеристика на текстил' употреба е создавање на уникатен стил во една форма, која им овозможува на нашите клиенти да создадат стилски проекти.

Детални спецификации

Додатоци на производи