.

.

M5RU Инфраред Отворено Камера дивиот свет Активирањето на Инфраред Камера 12 Милиони 720p Шумата на Отворено Лов Камера Ноќ Визија дивиот свет Трага Камера Областа Сле?

M5RU Инфраред Отворено Камера дивиот свет Активирањето на Инфраред Камера 12 Милиони 720p Шумата на Отворено

евалуација:

DEN 1778.88
Од стока
Во магацинот

★Неверојатно квалитет на сликата : производот е опремен со врвни оптичка леќа и image sensor, опремен со внимателно да се прилагоди на сликата систем, кој може да обезбеди подобро слики.Одлична ноќ визија опсег. ★Ултра-брзо движење откривање : 0.1 s предизвика брзина, 0.5 s ултра-брзо закрепнување време, ултра-долго откривање на далечина. ★Ултра-ниска чувствителност : комбинација на висок квалитет на сликата сензор, со голем отвор висок квалитет на оптичка леќа собранието, ексклузивни автоматско изложеност и blur намалување алгоритам може да произведе слики во боја во слаба светлина, и произведуваат јасна визија ноќ во целосна темнина. ★Повеќе снимање, времето печат, работното време, одложување, јамка снимањето, долго време во мирување до 8 месеци, водоотпорен. ★Ако наидете на проблем за време на процесот на купување, можете да контактирате со нас преку е-мејл и П&функција, ние ќе ви одговори во рок од 0-6 часа да го реши проблемот за вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи