.

.

Outyua Ковчег Екстра Долг Притиснете на Ноктите со Дизајни Крава Шема Сјајни Акрилик Лажни Ноктите Балерина, Лажни Нокти за Жени и Девојки 24pcs (Крава)

Outyua Ковчег Екстра Долг Притиснете на Ноктите со Дизајни Крава Шема Сјајни Акрилик Лажни Ноктите Балерина,

евалуација:

DEN 207.84
Од стока
Во магацинот

Дизајнер крава шема помине совети се направени на квалитетот АБС материјал кој може да трае околу една недела,но трајност на желе гел е ограничен.Ние се препорачува да ја користите вашата сопствена лепак.Ковчег светкави долги нокти 24pcs сет 12 различни големини.Бидејќи на различни екранот поставување светлото на на целосна flase ноктите може да биде малку различен од сликата.Долго ковчег ноктите ќе направи вашите нокти повеќе атрактивни.Без разлика што вашиот ноктите големина е, ќе може да го изберат најсоодветен лажни нокти за себе ,Само неколку минути, тоа е лесно да се намали и датотека нив во било должината и обликот ви се допаѓа.Тоа е погоден за повеќето прилика.Притиснете на доградба на акрилни нокти крава дизајн свој ноктите за свадба,забава,викенд датира или посебен повод.Совршен избор за вашата помине модата.Ако треба да се вратите Outyua ноктите, ве молиме да се задржи интегритетот на пакувањето на производот.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите порака ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи