.

.

HP ЗНАК 17t-cb100 Игри и Забава Лаптоп (Intel i7-10750H 6-Core, 16GB RAM меморија, 4TB PCIe SSD, RTX 2060, 17.3 Full HD (1920x1080), WiFi, Bluetooth, веб Камера, Победа 10 Home) (Обновена)

HP ЗНАК 17t-cb100 Игри и Забава Лаптоп (Intel i7-10750H 6-Core, 16GB RAM меморија, 4TB PCIe SSD, RTX 2060, 17.3

евалуација:

DEN 1303.20
Од стока
Во магацинот

Производот доаѓа со 90-ден гаранција.Оваа Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови, со ограничен за да нема знаци на истрошеност.60 GHz Процесор (10 Генерација, до 5 GHz, 12 MB Кеш, 6-Јадра)Складирање : 4 TB PCIe SSD (Solid State Drive)Меморија : 16 GB DDR4 ТАКА-DIMMGraphics : NVIDIA RTX 2060 6 GB GDDR6 Посветен Графика, Оперативен Систем : Windows 10 Дом-64 Connectivity : Wi-Fi 6 AX201 Wifi, Bluetooth, Ethernet LAN (RJ-45)Камера : Интегрирана Webcam Input/Излез : , Црвена позадинско осветлување Тастатура Тастатура, Дисплеј : 17.Производот доаѓа со 90 ден warranty Processor : Intel Core i7-10750 H 2.Тежина : 8lb.3" Full HD (1920x1080) 300 Hz Освежете го Оценувате IPS Дисплеј; Wi-Fi 6 AX201 Wifi, Bluetooth, Ethernet LAN (RJ-45), Интегрирана веб Камера, Црвена позадинско осветлување Тастатура Тастатура.3" Full HD (1920x1080) 300 Hz Освежете го Оценувате 16 : 9 IPS Display Ports/Слотови : 3 USB 3. 【Огромна Складирање】 4 TB PCIe NVMe SSD; 3 USB 3.1 Gen1, 1 HDMI, 1 мини Дисплеј Порта, Thunderbolt 3 (Тип-C), SD Читач на картички, 1 x приклучок за Слушалки/Микрофон Комбо Jack Battery : 230 W Напојување, 4-Клетка 70 WHr Battery Color : Црна Textured Form/Стил : Standard Product Димензии (Wx Lx H) : 11 ВО x 15 ВО x 1 ВО. 【Голема Брзина и Мултитаскинг】 16 GB DDR4 SODIMM; 230 W Напојување, 4-Клетка 70 WHr Батерија; Текстура Црна Боја.Оваа Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови, со ограничен за да нема знаци на истрошеност.

Детални спецификации

Додатоци на производи