.

.

Ноќта на вештерките Помине Уметност Сјајот Sequins 3 Кутии 3D Holographic Черепот Spider Тиква Лилјак Дух Вештерка Форма Confetti Сјајот Лицето Тело Снегулки за на доградба на Акрил

Ноќта на вештерките Помине Уметност Сјајот Sequins 3 Кутии 3D Holographic Черепот Spider Тиква Лилјак Дух Вештерка

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

Ноќта на вештерките помине шарм : ќе добиете 3 кутии на ноќта на Вештерките помине sequins со различни бои и форми.Совршен за УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти, итн.Премиум квалитет : Овие нокти сјајот sequins се вршат на здрави, еколошки и не-иритирачки пластични материјали и може да се користи насекаде.Ние ќе реагираат на вас како е можно поскоро и да се потрудиме да ги реши вашите проблеми.Лесен за употреба, секој може лесно да работат.Можете да изберете модели ви се допаѓа да декорирате вашиот ноктите.И може да се користи како декорација во смола занаети, scrapbooks, телефон случаи, DIY занаети, итн.Спецификација : Шема : ноќ на Вештерките класичен модел Боја : Мулти-обоени Материјал : Пластични Количина : 3 Кутии Пакет Содржина : 3 кутии на ноќта на Вештерките помине sequins Како да го Користите : 1.Опис на производот 3 Кутии ноќта на Вештерките Помине Уметност Сјајот Sequins, 3 D Holographic Черепот Spider Тиква Лилјак Дух Вештерка Форма Confetti Сјај за на доградба на Акрилни Нокти Дизајн ноќта на Вештерките Партија Материјали Карактеристики : ноќта на Вештерките Разни модели вклучувајќи лилјак черепот spider тиква вештерка sequins.Печат со јасна врвот грб, и лек од УВ/LED светилка.Вашето Задоволство е Наша Цел : Доколку имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Детални спецификации

Pattern:
Halloween classic pattern Color

Додатоци на производи