.

.

WIONC Британски Стил на Коските Кина Кафе Градина Попладне Чај Керамички Чај Црвен Чај Купот на Чинијата Лажица Тиква Првенство Кригла Чај Сет (Боја : 6-парче сет, Голе?

WIONC Британски Стил на Коските Кина Кафе Градина Попладне Чај Керамички Чај Црвен Чај Купот на Чинијата Лажица

евалуација:

DEN 1816.80
Од стока
Во магацинот

Пријатен за око, генијален работа.Исклучителна појавување ви овозможува да се доживее на поинаков шарм.Чашата се справи и купот на телото одговара на цврсто и јасно.Елегантна декорација и пријатно на срцето се душата на керамички убавина.Може да пијалак на сите видови на чај, кафе, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи