.

.

Шупливи Ударна Дупка Видов во Собата, Дијамант за Дупчење Битови Плочка Настроената со Водство Тела за Керамички(Светло Сини)

Шупливи Ударна Дупка Видов во Собата, Дијамант за Дупчење Битови Плочка Настроената со Водство Тела за Керамички(Светло

евалуација:

DEN 2294.40
Од стока
Во магацинот

Се применуваат За : Може да се користи за отстранување на стакло, мермер, плочки, керамика, ПВЦ или други материјали.Одличен Квалитет : Индустриски одделение јаглероден челик, никел позлатен слој може да анти-корозија. Водата треба да се користи како лубрикант и coolant кога дупчење, која во голема мера може да го продолжи работниот век на вежба малку. 10 Различни Вежба Битови : Овој дијамант дупка видов во собата е опремена со 10 различни вежба битови за да се задоволат различните потреби.Спецификација : Предмет Тип : Шупливи Ударна Дупка Видов Сет Материјал : ABS+јаглероден челик Цел : Шупливи вежба во собата Дупка Видов Вежба Малку Дијаметар : Прибл.За Различни Големини : Прилагодлив вежба водич тела со вшмукување чаша, максималната отворање должина на плочата е 7.Задебелена дијамантски слој обезбеди одлична сечење сила, висока точност и мазна сечење, а најдобар дупчење ефект.Практична Големи и Мали Дупки : Голема безбедносна дупка олеснува вода за ладење влез, спречување на чипови и честички од се испушта, се обезбеди непречено тупаници и полесно дупчење.6 cm / 5in Пакет Листа : 1 x Дупка Видов Водство Тела 10 x Дупка Видов Малку 1 x Шрафцигер 1 x Прирачник за Корисникот Забелешка : 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи