.

.

Newmind 4 Парчиња Недовршени Дрвени Украси Разубавувањето Велигденски Јајца Уметнички Занает, Седи Зајакот Парчиња Дрво за Велигден DIY Празник-Карта во донесувањето О

Newmind 4 Парчиња Недовршени Дрвени Украси Разубавувањето Велигденски Јајца Уметнички Занает, Седи Зајакот Парчиња

евалуација:

DEN 825.60
Од стока
Во магацинот

- Користење на недовршени дрво чипови, ќе може да направи убава вратата куки, ѕид hangings, DIY украси, и користете ја вашата имагинација да ги красат, која може да се Одговараат со панделки, цвеќиња, лакови, монистра и други украси.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.20inch Carrot : 30x12x0.20inch Package Вклучува : 4 Парчиња Дрво Ornaments Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. * Прекрасна форма : јајце, зајакот, морков форма, мазни рабови, таписерии и убава. * 4 парчиња на дрвени украси на различни форми, кои се направени од дрво, светлина и издржливи.

Детални спецификации

- Material:
Wooden
Size Chart:
Rabbit:
30x26x0.5cm/11.81x10.24x0.20inch
30x12x0.5cm/11.81x4.72x0.20inch :
Eggs:
30x22.5x0.5cm/11.81x8.86x0.20inch
Carrot:
30x12x0.5cm/11.81x4.72x0.20inch
Package Includes:
4 Pieces Wood Ornaments :
Size for manual measurement, there may be a 0 to 1 cm error, belongs to the normal phenomenon. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Додатоци на производи