.

.

Видео Врата Камера-Жичен Видео Врата Спогодба Систем Со 7Inch TFT LCD Дисплеј 3 Монитори, Ноќ Визија, 1080P Камера и Автоматско Снимање Функција, Поддршка Мобилни Уреди Unlock(?

Видео Врата Камера-Жичен Видео Врата Спогодба Систем Со 7Inch TFT LCD Дисплеј 3 Монитори, Ноќ Визија, 1080P

евалуација:

DEN 1752.00
Од стока
Во магацинот

Rainproof, dustproof, и вандалот‑доказ, сите електронски клучеви може да бидат поврзани.Поддржува до 64 G ТФ-картичка (не е вклучен), а на снимањето на владата може да се поставени на Видео.Кога ТФ-картичка е полна, најрано снимениот видео ќе биде избришана автоматски.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Wifi Видео Врата Материјал : АБС Боја : Како на сликата прикажани Следи : Приказ : 7in TFT LCD (16 : 9) Резолуција : 1024 (H) x 600 (V) Отклучите : Поддршка на мобилен телефон и таблет отклучување Дополнителна Меморија : Поддршка за дополнителни ТФ-картичка (64 GB максимум) (не се вклучени) Екран : Да Wifi : Да Напојување : DC15 V 2 A Инсталација Метод : Surface mount Камера : Камера Сензор : 1/3 Инчен CCD Агол на Гледање : 110° Резолуција : 1080 P Ноќ ДОВЕДОА : IR LED (180°) Потрошувачка на Енергија : Максимум 2 W Инсталација Метод : Површина/Рамна Инсталација СТАН : за Tuya Smart Пакет Листа : 1 x Надворешна Единица 3 x Внатрешна Единица 3 x Адаптер 3 х 5m/16.Ноќ визија функција на нашата врата нека можете да видите кој е на предната страна на вашата врата, дури и во текот на ноќта времето.Тоа ќе се подобри безбедноста на вашиот место.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Wifi Video Doorbell
Material:
ABS
Color:
As picture shown
Monitor:
Display:
7in TFT LCD (16
Resolution:
1024 (H) x 600 (V)
Unlock:
Support mobile phone and tablet unlock
Additional Memory:
Support additional TF card (maximum 64GB) (not included)
Touch:
Yes
Wifi:
Yes
Power Supply:
DC15V 2A
Installation Method:
Surface mount
Camera:
Camera Sensor:
1/3 Inch CCD
Viewing Angle:
110°
Resolution:
1080P
Night LED:
IR LED (180°)
Power Consumption:
Maximum 2W
Installation Method:
Surface/Flush Installation
APP:
for Tuya Smart
Package List:
1 x Outdoor Unit :
3 x Indoor Unit :
3 x Power Adapter :
3 x 5m/16.4ft 4‑Core Cable :
6 x 4 Core Cable :
1 x 2 Core Cable :
1 x 3 Core Cable :
2 x Screw Pack :
1 x RJ45 Connection Socket :
1 x Installation Kit :
1 x Instruction :

Додатоци на производи