.

.

Група на Мали Ајкули СТП Кожа Лаптоп Врзивно Прстен Врзивно Џеб Врзивно Средни 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

Група на Мали Ајкули СТП Кожа Лаптоп Врзивно Прстен Врзивно Џеб Врзивно Средни 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

евалуација:

DEN 575.76
Од стока
Во магацинот

[Високо-квалитетни материјали] поклопецот е направен од високо-квалитет СТП кожа, која се повеќе издржливи.79) врзивно средство, и 1 еластична пенкало прстен, дозволувајќи им на вашето пенкало за да се зацврсти На врвот на прстите, можете да снимате вашиот живот во секое време, насекаде.Функција картичка џебови : 4 картичка џебови може да се користи за чување на вашиот бизнис картички, ID картички, банкарски картички, ВИП картички, или билети и фотографии.Со моќен атрактивен магнет, на магнетни тока може да биде лесно да се затворени многу цврсто.7 инчен, која е многу погодна за вашиот гласник торба и ранец, Атрактивни печатени обрасци веднаш може да се светне вашиот ден.HESLING А5 СТП кожа лаптоп врзивно 6-прстен refillable лаптоп Големина : A5, 23.Магнетни тока : магнет е опкружено со мазна СТП кожа, и магнет силно го одржува интегритетот на книгата.На 6-прстен врзивно средство е направена на здрав нерѓосувачки челик, држи хартија цврсто и спречување тоа од испаѓање. [ФЛЕКСИБИЛНОСТ] совршена големина за пишување и цртање, џеб големина е погодна да се носат околу при патување или на одмор, овој лаптоп врзивно средство може да се користи како училиште тетратки, канцеларија тетратки, поезија и патување, sketchbooks, меморандуми, лични организатори и planners, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи