.

.

LJLCD Конектор Пневматски Брзо Спојување Воздушниот Компресор Алатка Фитинг Црево Фитинг Цевки Вклучите Црево Фитинг СТП PV ЈП PY PK SA Црна Лесно да се Инсталира и Издрж

LJLCD Конектор Пневматски Брзо Спојување Воздушниот Компресор Алатка Фитинг Црево Фитинг Цевки Вклучите Црево

евалуација:

DEN 425.04
Од стока
Во магацинот

Име на производ : СТП PV ЈП PY PK PZA ЧАСОТ HVFF SA бутик пневматски конектор.Материјал : Пластични Месинг.Circlip : не ' рѓосувачки челик.Применливи црево : најлон / СТП цевка.Надворешниот дијаметар на цевката : 4mm / 6mm / 8мм / 10мм / 12mm / 14mm / 16mm.

Детални спецификации

Додатоци на производи