.

.

Есен, Јавор Лисја Лаптоп Врзивно 6-Прстен Излет со Лични Складирање Јакна Средни 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

Есен, Јавор Лисја Лаптоп Врзивно 6-Прстен Излет со Лични Складирање Јакна Средни 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

евалуација:

DEN 1296.00
Од стока
Во магацинот

79) врзивно средство, и 1 еластична пенкало прстен, дозволувајќи им на вашето пенкало за да се зацврсти На врвот на прстите, можете да снимате вашиот живот во секое време, насекаде.Функција картичка џебови : 4 картичка џебови може да се користи за чување на вашиот бизнис картички, ID картички, банкарски картички, ВИП картички, или билети и фотографии. [Високо-квалитетни материјали] поклопецот е направен од високо-квалитет СТП кожа, која се повеќе издржливи.Со моќен атрактивен магнет, на магнетни тока може да биде лесно да се затворени многу цврсто.7 инчен, која е многу погодна за вашиот гласник торба и ранец, Атрактивни печатени обрасци веднаш може да се светне вашиот ден. [ПРАКТИЧНА СТРУКТУРА] шест-прстен врзивно користи погодно магнетни затворање, 4 картичка слотови и 1 пасош/ticket/забелешка џеб, 1 нерѓосувачки челик 6-прстен (дијаметар 0. [ИСКЛУЧИТЕЛЕН ПОДАРОК] Секој ќе ви се допадне овој исклучителен и уникатен лаптоп врзивно како подарок, со различни модели за да го изберете од, совршен подарок за нив да се снима интересни и возбудливи нешта во животот.79 инчи) внатрешен дијаметар прстен може да се одржи околу 100 листови хартија. 6 Челик врзивно средство : врзивно е направен од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа и фирма, На 2 см (0.

Детални спецификации

Додатоци на производи