.

.

Жените Маскирани Кадифен Sweatshirt Блуза Памук Долг Ракав Плус Големина Sweatshirt Домот Јакна Блузи Џемпер GOUS210920A27

Жените Маскирани Кадифен Sweatshirt Блуза Памук Долг Ракав Плус Големина Sweatshirt Домот Јакна Блузи Џемпер

евалуација:

DEN 619.92
Од стока
Во магацинот

Опис на производот : ◎ облека оди совршено заедно. ◎ Ова е облека што дефинитивно заслужува место во вашиот гардеробер за Доаѓањето на есента. ◎ Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима ◎ Пол : Жените ◎ Повод : Секојдневниот, Хоби, Работа, Отворено ◎ Шаблон Тип : Цврсти ◎ Стил : Слободно ◎ Ракав Должина : Долги Ракави ◎ Одговара : Одговара На Големината ◎ Дебелина : Стандард ◎ Миење : Машина За Миење, Не Кајгана ◎ Она Што Ќе Добиете За : 1 X Облека.жените јакни палто мода плус големина жените јакна лесни жени јакна лесни жени јакна лесни обичните жени јакна лесни летни жените јакна лесни памук жените јакна лесни повик отворен фронт на жените јакна лесни жан жените јакна лесни опремени жените јакна лесни плус големина жените јакна лесни правец на прекинувач жените јакна лесни кожа.Тоа оди добро, не само со панталони и фармерки, но, исто така, со долги здолништа и јога панталони.

Детални спецификации

Додатоци на производи