.

.

Лабораторија за Безбедност на Снабдување 25mL / 0.8 оз. Стакло Колба, Класа А, Јасно, Висина: 110mm, 12 PK 5YHZ5-1 Секој

Лабораторија за Безбедност на Снабдување 25mL / 0.8 оз. Стакло Колба, Класа А, Јасно, Висина: 110mm, 12 PK 5YHZ5-1

евалуација:

DEN 1300.80
Од стока
Во магацинот

Погоден за разредување и изработка на стандардни раствори, ова колба е дизајниран да содржи.Погоден за разредување и изработка на стандардни раствори, ова колба е дизајниран да содржи прецизни количини на одредени температури.Овој оглас е за pkg.на 12. Технички Спецификации Објект Колба, Класа Колба Тип Волуметриски Labware Капацитет - Метрички 25 m L Labware Капацитет - англиски 0.8 оз Labware Основен Материјал, Стакло Labware Тело Материјал Стакло Labware Вратот Стил Canted Вклучува Затворање Да Labware Затворање Боја Јасно Дипломирањето Спектар 25m L Стерилни/Не-Стерилни Не-Стерилни Autoclavable Да Labware Јасност Транспарентен Labware Боја на каросеријата Јасно Labware Затворање Тип Затка Labware Висина - англиски 4.3 во Labware Висина - Метрички 110 mm Labware USP Спецификација Тип II Затка Големина 10/13.

Детални спецификации

Додатоци на производи