.

.

HP ЗНАК 17t-cb100 Игри и Забава Лаптоп (Intel i7-10750H 6-Core, 8GB RAM меморија, 4TB SATA SSD, RTX 2060, 17.3 Full HD (1920x1080), WiFi, Bluetooth, веб Камера, Победа 10 Home) (Обновена)

HP ЗНАК 17t-cb100 Игри и Забава Лаптоп (Intel i7-10750H 6-Core, 8GB RAM меморија, 4TB SATA SSD, RTX 2060, 17.3

евалуација:

DEN 1778.40
Од стока
Во магацинот

На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, инспекција и пакување.Производот доаѓа со 90 ден warranty Processor : Intel Core i7-10750 H 2. 【Моќни Перформанси со Intel Core i7-10750 H Hexa Core】 10 Генерација Intel Core i7-10750 H 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи