.

.

A6 Црна СТП Кожа Врзива Refillable 6 Прстени Macaron Боја Лабава Лист Врзивно Покрие Папки со Предвремени Затворање за A6 Патнички Весник Додатен Буџет Папка

A6 Црна СТП Кожа Врзива Refillable 6 Прстени Macaron Боја Лабава Лист Врзивно Покрие Папки со Предвремени Затворање

евалуација:

DEN 511.20
Од стока
Во магацинот

5inch), прстен дијаметар е 20mm, совршен за дом, канцеларија, училиште и патување се користи како личен подарок;.【МОДА】 најновите црна изглед DIY весник врзивно покрие со предвремените на копче затворање, refillable и фантастичен изглед;.

Детални спецификации

Додатоци на производи