.

.

Нови Вода Слајд Decal Трансфер на Хартија - Јасно A4 Ласерски # 20 Лист 8.3 x 11.7

Нови Вода Слајд Decal Трансфер на Хартија - Јасно A4 Ласерски 20 Лист 8.3 x 11.7

евалуација:

DEN 417.60
Од стока
Во магацинот

ВОДА СЛАЈД DECAL ТРАНСФЕР на ХАРТИЈА - Јасно A4 ЛАСЕРСКИ # 5 ЛИСТ 8.3" x 11.7".ВОДА СЛАЈД DECAL ХАРТИЈА - ЈАСНО A4 ЛАСЕРСКИ 5 ЛИСТ 8.3" x 11.7" Опис на Производот да се СОЗДАДЕ СВОЈ DECALS за КОРИСТЕЊЕ на НАШАТА ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на ХАРТИЈА!Се применуваат вашиот заврши decal на повеќето не-porous тврди површини како што се пластика, стакло, керамика, метал и дрво ★ При креирање на decals за СВЕТЛИНА површини, ние препорачуваме БРИШЕЊЕ на хартија ★ При креирање на decals за ТЕМНИ површини, ние препорачуваме на БЕЛА хартија Погодна за употреба со Ласерски печатари, едноставно печатење врз хартија во точно ист начин како нормални печатач хартија. ★ Само за предмети кои ќе бидат рака изми (не машина за миење садови) Совршен за креирање на индивидуални подароци!Бидете убави подароци и украси за дома ЗАБЕЛЕШКА : јасно акрилик лак спреј НЕ е потребно со Ласерски хартија.

Детални спецификации

Додатоци на производи