.

.

Куче задното Седиште Покрие Заштитник Водоотпорен Scratchproof Nonslip Hammock за Кучиња Backseat Заштита Од Нечистотија и домашно Милениче Крзно Трајни Миленици Седиште Опфаќа з?

Куче задното Седиште Покрие Заштитник Водоотпорен Scratchproof Nonslip Hammock за Кучиња Backseat Заштита Од

евалуација:

DEN 1199.76
Од стока
Во магацинот

Домашно МИЛЕНИЧЕ ЗАШТИТА - Безбедност на прво место! 4 тешки-должност потпирачи за глава подлога и 2 седиште подлога се задржи ова куче задното седиште покрие целосно во место, така што вашето домашно милениче не се лизга и лизгајте низ (дури и на bumpiest вози).

Детални спецификации

Додатоци на производи