.

.

Universal Не се Лизга на Мраз Cleats Чевли за Возрасни Spikeless Серпентина Дизајн се Кандидира Влечење Cleats Снег Мраз Чевли Додаток за Мраз Риболов Одење Расчистување на Снего?

Universal Не се Лизга на Мраз Cleats Чевли за Возрасни Spikeless Серпентина Дизајн се Кандидира Влечење Cleats

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

1.Екстра Силен Стисок : Снег crampons усвојување на Spikeless серпентина дизајн кој направи голема подобри со не се лизга перформанси, ова снег контрола обезбедува 360 степени на tractions на студени површини за сите-насока стабилност. 2.Практичен И Носат Отпорни : Ice шила направени на квалитетот гума и од не ' рѓосувачки челик, со голема издржливост и удобност, го користите за долго време. 3.Лесен За Употреба И е Ставен : Еластична дизајн, снегот пешачење grippers се лесно да се стави на и полетување, не sharps, лесно за чување во кеса или капут/јакни џеб без да се оштети содржината. 4.Лесно Да се Носат И Носат : обезбедува Флексибилна,погоден за различни чевли големина,сите-ден tractions решенија.Тие се вклопуваат лесно и безбедно над вашата сите видови на спортски чевли,cramponsshoes и mountaineering чизми. 5.Широко се Користи : Погодна за двете машки и женски од било која возраст на млади,возрасни,старешини.Погодна за Отворен Мраз И Снег,пешачење аглеста терен,ледените патишта,хокеј на патеката,итн.?.

Детални спецификации

Додатоци на производи