.

.

Vegove Жените Галакси Pleated Спорт Здолништа Drawstring Активни Голф Skort Сокриени Џеб

Vegove Жените Галакси Pleated Спорт Здолништа Drawstring Активни Голф Skort Сокриени Џеб

евалуација:

DEN 454.80
Од стока
Во магацинот

Drawstring затворање.Здолниште Должина : Соодветна должина, 17"-18" за повеќе покриеност, Совршен за атлетик/кул/влага пријателски.Во прилог разлика од кратки.Лесен и дише.Стратешки поставени шевовите прават тоа на сите околу победникот.Прекрасен и додворувања, оваа галакси спорт здолниште ќе биде средството да било тенис гардероба.Drawstring & Обезбеди : половината бендот доаѓа само преку вашиот bellybutton, Drawstring и шорцеви од графиконот се опремени но не се тесни, ниту виси лабава, уживајте во вашиот спортски без грижи кога се водат за било какви движења.Вграден-во Мрежа Шорцеви Слој : изградба на овие голф skorts е многу висок квалитет!тениските здолниште изградена-во мрежа слој шорцеви со добра покриеност, материјалот е дебела, се повлекува влага далеку од површината на кожата, можете да продолжите да се исуши и удобно и да не се види преку кога сте биле потење.92% Полиестер, 8% Spandex.Прилагодливи drawstring корселе. 2 Скриени Џебови : Еден Сокриени бедрото џеб на страната на голф skort за stowing вашиот паметен телефон и никогаш не се грижите за тоа лизгање надвор, другиот може да се стави мал отворено додатоци, гелови, тениски топки, голф топки.Галакси Печатени & Назад Pleated Дизајн : Оваа галаксија печатени жените атлетик skort функција назад pleated изгледа стилски, и имаат широк & еластична корселе да ви даде сит стегање удобно се вклопуваат да се спречи здолништа од лизгање.

Детални спецификации

Додатоци на производи