.

.

Чист Бакар Магнетна Закачам за Жени Мажи Артритис, Болка, Прилагодлив Ткаенината Терапија Карпален Тунел Шарм Закачам (Бакар)

Чист Бакар Магнетна Закачам за Жени Мажи Артритис, Болка, Прилагодлив Ткаенината Терапија Карпален Тунел Шарм

евалуација:

DEN 1456.80
Од стока
Во магацинот

ЛЕСНО ДА се ПРИЛАГОДИ : Прилагодлив алка може да одговара на повеќето возрасни е рака.УНИСЕКС : Оваа рамнотежа алки има едноставен дизајн кој може да се носи од страна на мажите и жените, кој е совршен подарок за било пријател или близок.доведе слободни.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Совршен за унисекс, лесно да одговара со сите видови на облека, да се види и додатоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи