.

.

QOONESTL Дијамант Вежба Битови,Дупка Видов Вежба Битови Алатки Сет за Стакло/Плочка/Керамички/Мермер/Порцелански Сечење,Шупливи Core Вежба Битови Машина,Преносни Не се ?

QOONESTL Дијамант Вежба Битови,Дупка Видов Вежба Битови Алатки Сет за Стакло/Плочка/Керамички/Мермер/Порцелански

евалуација:

DEN 100.56
Од стока
Во магацинот

79 инчен, 25мм/0. Вежба калено стакло е забрането.79 инчен, 25мм/0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење. 【Забелешка】Кога ќе користење на дијамант вежба битови, ве молиме да користите лубриканти (вода),инаку дијамант core вежба ќе изгори.71 инчен, 20mm/0.

Детални спецификации

Додатоци на производи