.

.

Велосипед Cleat Маска, Преносни Монтажни Здрав Cleat Покрие Спречи Лизгање за Велосипед за Велосипед

Велосипед Cleat Маска, Преносни Монтажни Здрав Cleat Покрие Спречи Лизгање за Велосипед за Велосипед

евалуација:

DEN 1972.80
Од стока
Во магацинот

Ж-SPD-SL е компатибилен и за СПД СТИЛ систем.Се намали носат на cleat, не е лесно да се лизга додека се движат.Ж-ДЕЛТА е компатибилен за ПОГЛЕДНЕ Делта, за Wellgo RC5 систем, за E-ARC1/5, E-BLK1/5. Ж-KEO е компатибилен со ИЗГЛЕД KEO, Wellgo RC7, E-ARC10/10 K/11, E-BLK10/10 K/11. Анти-пропадна заштита, лесно да се размонтираат, и лесно да се носат.Анти-пропадна заштита, лесно да се размонтираат, и лесно да се носат.Ж-SPD-SL е компатибилен и за СПД СТИЛ систем.Ж-ДЕЛТА е компатибилен за ПОГЛЕДНЕ Делта, за Wellgo RC5 систем, за E-ARC1/5, E-BLK1/5. Ж-KEO е компатибилен со ИЗГЛЕД KEO, Wellgo RC7, E-ARC10/10 K/11, E-BLK10/10 K/11. Се намали носат на cleat, не е лесно да се лизга додека се движат.

Детални спецификации

Condition:
Brand New
Material:
Rubber
Color:
Black
Options:
H-SPD-SL, H-KEO, H-DELTA
Size:
Approx. 9.3 * 8.7 * 1.5 cm / 3.6 * 3.4 * 0.6 in
Weight:
Approx. 67-76g
Package List:
1 * Pair of Cleat Cover :

Додатоци на производи