.

.

Тројно Најдобри Деца Sonic Четка за заби,Батерија 32000 VPM Четка за Заби,Патентиран 3 Четка Главата Дизајн,Аглеста Влакната се Чисти Секој Заб,за Деца 3+ (Розева)

Тројно Најдобри Деца Sonic Четка за заби,Батерија 32000 VPM Четка за Заби,Патентиран 3 Четка Главата Дизајн,Аглеста

евалуација:

DEN 431.76
Од стока
Во магацинот

Целосно завиткан 3 D четка за заби, помага да се постигне длабоко чистење,Du Pont влакната се користат, а на врвот се заокружува да се спречи крварење на непцата и е повеќе погоден за деца забите и непцата.Патентираната деца со големина 3-двострано четка главата добива работа во 1/3 време!.Ги отстранува до 3x повеќе плакети од обичен Електрична четка за заби.32,000 пати / минута, три страни синхрони вибрации, три пати на чиста енергија.ПРОМОВИРА ДОБРО ЧЕТКАЊЕ НАВИКИ : Забава 2-минута песок тајмер ги поттикнува децата да се четка доволно долго за да темелно чистење на забите и непцата. 3 Чистење Начини : 3 режими на чувствителните, чисто,нежно,која е погодна за деца со различни состојба на забите и непцата.Тројно Најдобри Деца Sonic Четка за заби,Батерија 32000 VPM Четка за Заби,Патентиран 3 Четка Главата Дизајн,Аглеста Влакната се Чисти Секој Заб,за Деца 3+ (Розова).

Детални спецификации

Додатоци на производи