.

.

EXCEART 10Pcs Шиење Трансфер на Хартија Трансфер Следење на Хартија со Втиснување Пенкалото на Хартија за Копирање Хартија Трансфер на Моделот на Текстил, Ткаенини, Плат

EXCEART 10Pcs Шиење Трансфер на Хартија Трансфер Следење на Хартија со Втиснување Пенкалото на Хартија за Копирање

евалуација:

DEN 264.00
Од стока
Во магацинот

Одговара за почетници или професионалци, донесе многу повеќе гости.Погоден за комбинација вез, сликарство и други моделот за трансфер.Доаѓа со втиснување перо, можете да ембос тоа за пренос на модели на ткаенина или хартија.Економски и издржливи, можат да се применат постојано ги зачувате вашите пари.Едноставен и лесен за употреба, спаси вашиот напор и време.Опис Трансфер на Хартија за Шиење Јаглерод со Втиснување Перо за Крстот Бод Карактеристики - Димензии : 28. 50 X23. 00 X0. 10cm - Материјал : Хартија Пакет Вклучувајќи 1 x втиснување перо 10 x трансфер на листови хартија.

Детални спецификации

Додатоци на производи