.

.

Шишиња со вода 2000ml Време Маркер Фитнес Jugs Тебе Боја Пластични Шише за Вода Матирано Налепници Првенство (Капацитет : 2000ml, Боја : 3D Сина, Портокалова)

Шишиња со вода 2000ml Време Маркер Фитнес Jugs Тебе Боја Пластични Шише за Вода Матирано Налепници Првенство

евалуација:

DEN 791.52
Од стока
Во магацинот

Материјал : ПП+Силика гел+КОМПЈУТЕР.Големина : Околу 29.3 cm во височина, 10.8 см во ширина.Температура отпор : -10 -90. Капацитет : 2000ml.Тип : слама тебе чаша вода.Опис : заклучување Безбедност : Едно копче за да го отворите капакот, повеќе погодна за пиење, спречување на истекување вода предизвикани од случајни touch Carrying прстен дизајн : носење на рака прстен, преносни патување, лесен за носење, погодно life Silicone млазницата : храна одделение силиконски млазницата, меки силиконски, ја штити gums Scale се прикаже : точни скала, стандард вода за пиење, здрав живот секој day No истекување кога се става наопаку : 360° наопаку, нема вода истекување, добра airtightness, без страв од тоа ставање во bag Specifications : Материјал : PP+Силика гел+PCSize : Околу 29.3 cm во височина, 10.8 cm во width Temperature отпор : -10 -90 Капацитет : 2000ml Type : слама тебе чаша вода.

Детални спецификации

Додатоци на производи