.

.

Дома Мебел Вино Решетката Убавина Вино Решетката Дневна Соба Стави Дома Креативни Вински Фах Модерна Едноставна Вино Кулер Декорација Занаети Аранжман Заградата

Дома Мебел Вино Решетката Убавина Вино Решетката Дневна Соба Стави Дома Креативни Вински Фах Модерна Едноставна

евалуација:

DEN 6431.52
Од стока
Во магацинот

Симпатична вино оркестарот : Оваа убава и симпатична не е само заеднички вино носителот, тоа може да се користи за домашна декорација.Убав женски вино багажник, производот има висока прецизност, добра осветленост, не е лесно да се носат, не е лесно да се нула,Тоа не е само вино багажник, но исто така и креативна декорација.Создава практичен простор за складирање на вашиот вино на најмалата површина.На Вино Решетката Е Увезени еколошки смола, со висок квалитет е едноставно неверојатна.Идеално, вашиот виното во шишиња, се чува лежи на полица - ова се спречува и плута од сушење и стеснувањето и вино останува hermetically запечатени.Сето ова се чини како да ви кажам ова вино е мое, не може да го земе.Објектот Тежина : 1 Грама Материјал : Resin Perfect Подарок : Ова е Симпатична Подарок за љубителите на вино или мачка љубители на Роденден ,Денот на Вљубените , Денот на Таткото,на Мајката Ден или Други Посебни Дена!.

Детални спецификации

Додатоци на производи