.

.

Сина Jade Анти Лизга Crampons Мраз Влечење Cleats, 24 Studs Мраз Влечење за Пешачење Риболов Одење Качување Mountaineering

Сина Jade Анти Лизга Crampons Мраз Влечење Cleats, 24 Studs Мраз Влечење за Пешачење Риболов Одење Качување

евалуација:

DEN 503.76
Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.На 24 заб ноктот е погоден за спорт, пешачење, риболов и работи во влажна зима, во планината, мраз и трева услови, без да се грижиш за лизгање.употреба метод : Едноставно ставете го пети дел на влечење сида во текот на предната страна на вашиот чевли/boot, потоа повлечете го пета на мраз cleat врз задниот дел на вашиот чевел/boot.карактеристики : снегот-костец се лесен и пренослив доволно да се чуваат compactly.Работа на - 40 ℃.Бренд Име : Сина Jade Големина Детали : Мал : Жени(5-8)/Мажи(4-7)/ЕУ : 35-39 Медиум : Жени(8.5-12)/Мажи(7.5-10)/ЕУ : 40-43.5 Големи : ЕУ(44-47) X-Large : Мажи(13.5-16)/ЕУ : 48-50 Гаранција : ★Сина Jade да се придржуваат до Политика на Враќање. ★Сина Jade ќе преземе целосна одговорност за било какви проблеми со квалитетот во рок од 30 дена. ■Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас директно!.

Детални спецификации

Додатоци на производи