.

.

Игри Додатоци 140cm Компонента 5RCA 180 Степен Ротација Игри Вибрации Трки Воланот со Педали за Xbox 360 за PS2 за PS3 и PC USB Автомобил Воланот

Игри Додатоци 140cm Компонента 5RCA 180 Степен Ротација Игри Вибрации Трки Воланот со Педали за Xbox 360 за

евалуација:

DEN 2399.76
Од стока
Во магацинот

Игри Додатоци 140cm Компонента 5 RCA.Тип : Gamepads Бренд Име : ONLENY Број на Модел : Игри Трки Воланот Тип Интерфејс : USB Компатибилен Марка/Модел : Sony Пакет : Да SONY Модел : Play Station2,Play Station3 Материјал : ABS Објект siz : прибл.26*22*25 CM Боја : црно-зелена.

Детални спецификации

Додатоци на производи