.

.

SYOURSELF Crampons Мраз Cleats Снег Костец Мраз Grippers Влечење Против Пролизгување Нерѓосувачки Cleats со 24 Челик Шила за Чевли Зимски Чизми Отворено Одење Џогирање Качување Пешач

SYOURSELF Crampons Мраз Cleats Снег Костец Мраз Grippers Влечење Против Пролизгување Нерѓосувачки Cleats со

евалуација:

DEN 1212.00
Од стока
Во магацинот

Дизајнирани да ви помогне да крстоносните на мраз и да се спречи лизгање.ТОПЛИ СОВЕТИ.Најдобриот Подарок и Сервис : SYOURSELF мраз костец со висок квалитет и подарок торба.SYOURSELF мраз cleats се совршени за надворешна работник,секој кој сакате дополнителна стабилност безбедност.Идеален за одење, качување, пешачење, мраз риболов, итн; соработува со сите видови на спортски чевли, пешачење чевли, и планина, ракавици, итн.Надгради Против пролизгување Дизајн-Зголемување на областа за контакт помеѓу TPE материјал и пети капа avoilding досадни паѓа надвор од чевли.Овие mountaineering crampons копаат во сите видови на терен мраз, снег, влажни карпи, бетон, и scree, да обезбеди 360 степени на влечење на ладно.Ова е најдобриот подарок за вашето семејство и пријатели.Стави пети кап во предниот дел на чизми Strech на крајот да се вклопи во вашиот чизми Ремени крстот друга страна Држи за рака цврсто Finsh и уживајте во зимските спортови.SYOURSELF crampons се прелива bottes hiver homme им овозможува на вашето семејство,љубовници и пријатели да одат лесно на снег или замрзнатиот пат и што ги прави да уживате во пријатни отворено рекреација или секојдневниот живот. 304 од не ' Рѓосувачки Челик 24 шила со Технологија на Заварување-обезбеди одлична влечење,која е побезбеден и посигурен од 19 снег cleats Надгради Против пролизгување Дизајн-Зголемување на областа за контакт помеѓу TPE материјал и пети капа avoilding досадни паѓа надвор од чевли Бонус Безбедна Прилагодливи Ремени-Нема потреба за да се прилагоди на досадни лизгање на мраз костец Лесно се Стави на и полетување-трае Само 30 години да се заврши и да уживате во вашиот зимски активности Преносни Складирање Торба-лесни пати нагоре за да се вклопи во вашиот џеб и да се спречи вашите предмети од тоа да биде изгребани, и не заземаат многу простор 3 Различни Големина на Располагање-погоден за деца,жени, мажи, па дури и за старите Различни Чевли Тип-Пешачење чизми, Спортски чевли, Рибарски чизми и mountaineering чизми,итн.Finsh и уживајте во зимските спортови.Ако имате било какви сомнежи или проблеми, ве молиме контактирајте со нас.

Детални спецификации

Додатоци на производи