.

.

Lenovo ThinkPad E15 G2 Црна Лаптоп (Intel i7-1165G7 4-Core, 8GB RAM меморија, 512GB SSD, Intel Ирис Xe, 15.6 Full HD (1920x1080), Отпечаток, WiFi, Bluetooth, веб Камера, HDMI, Победа 10 Про)

Lenovo ThinkPad E15 G2 Црна Лаптоп (Intel i7-1165G7 4-Core, 8GB RAM меморија, 512GB SSD, Intel Ирис Xe, 15.6

евалуација:

DEN 4079.76
Од стока
Во магацинот

0, 1 HDMI, Нема Оптички Диск, приклучок за Слушалки/Микрофон Комбо Jack Battery : 65 W Напојување, 3-Cell 45 WHr Battery Color : Сјајни Black Form/Стил : Standard Product Димензии (Wx Lx H) : 14.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе., 1 Година од Производителот гаранција од Great Price Tech (Професионално надоградена со Great Price Tech).Процесор : Intel Core i7-1165 G7 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи