.

.

Мечка Кукла Babys Првиот Божиќ 2021 Керамички Украси Бебиња Име Обичај Haning Украс 3 Инчен Рамен Божиќ Украс Двојно Двострано Елка Украс Божиќ Подароци

Мечка Кукла Babys Првиот Божиќ 2021 Керамички Украси Бебиња Име Обичај Haning Украс 3 Инчен Рамен Божиќ Украс

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

Високо квалитетна керамика на површината, еколошки, убава, безбедна, и кожата-friendly ◆ [Примена опсег] : има широк спектар на апликации, многу погодна за Божиќ, Свадба, Годишнина, Нова Година, Housewarming, birthday (Роденден), Домашна Декорација, и исто така многу погодни како спомен подарок за вашата сакана. ◆ [Карактеристики на производот] : Добро направен, елегантен и исклучителна, со многу добри декоративен ефект.Керамички украси со Новогодишни елементи може да создаде посилна одмор и забава атмосфера.Поддршка за Персонализација : Ако имате прилагодено на потребите, ве молиме испратете кориснички информации до нас преку Порака во рок од 24 часа по поставување на цел.Тоа може да се користи како совршен подарок или сувенир за да го даде да се љубовници, деца, пријатели и семејството.Тоа може да се зачува подолго време и е многу спомен.Материјал : Ceramic Size : 3 Инчен ◆ 【Tipps】 : не го испуштајте или scrape тешко, така што нема да влијае на користењето ефект на керамички сувенири.Широка Примена Опсег : Овој Божиќ украс не само што може да ги красат елка, но, исто така, висат на ѕидот, прозорци и врати, и тоа е исто така многу погодни за разни собири и како подароци.Круг керамички keepsake, многу безбедни, нема да гребење на кожата.

Детални спецификации

Додатоци на производи