.

.

Universal Не се Лизга Gripper Мраз Cleats Чевли за Возрасни со 8 Studs за Мраз Риболов Одење Расчистување на Снегот Работи

Universal Не се Лизга Gripper Мраз Cleats Чевли за Возрасни со 8 Studs за Мраз Риболов Одење Расчистување на

евалуација:

DEN 1075.20
Од стока
Во магацинот

ШИРОКО се КОРИСТИ МРАЗ СНЕГ ЗАФАТ : Нашата Мраз Снег Зафат е погодна за отворен работник, деловни луѓе, млади, возрасни, старешини, секој кој сакате дополнителна стабилност, безбедност; тоа е совршен за надворешна одење, мраз патишта, хокеј на патеката, лизгавиот пат и матен патот.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Ова Мраз Cleats лесно можат да бидат опремени со текот на постојните обувки без токи или ремени, лесно да се добие и исклучување; работи со сите видови на обувки : спорт чевли, чизми, патики, чисто и се облекуваат.ВИТКАЊЕ И УДОБЕН : Ice Cleats е лесен во тежина, може да се здипли во складирање торба во прилог, лесен за носење, лесен за употреба; Тоа е совршен за мраз риболов, пешачењето, расчистување на снегот, лов, работи.ШИРОКО се КОРИСТИ МРАЗ СНЕГ ЗАФАТ : Нашата Мраз Снег Зафат е погодна за отворен работник, деловни луѓе, млади, возрасни, старешини, секој кој сакате дополнителна стабилност, безбедност; тоа е совршен за надворешна одење, мраз патишта, хокеј на патеката, лизгавиот пат и матен патот.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Ова Мраз Cleats лесно можат да бидат опремени со текот на постојните обувки без токи или ремени, лесно да се добие и исклучување; работи со сите видови на обувки : спорт чевли, чизми, патики, чисто и се облекуваат 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи