.

.

Најдобрите Дедо Некогаш Керамички Украси Дедо Подарок Божиќ Haning Украс 3 Инчен Рамен Божиќ Украс Двојно Двострано Елка Украс Божиќ Подароци

Најдобрите Дедо Некогаш Керамички Украси Дедо Подарок Божиќ Haning Украс 3 Инчен Рамен Божиќ Украс Двојно Двострано

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

Совршена Големина И Лесно Да се Откажам : керамичка украс е 3 инчи во големина, и тоа има дупка и мал јаже, што е многу погодно да се откажам, Мали, без оптоварување да висат на Божиќ дрво(големина се мери со рака, ве молиме оставете малку грешка).Керамички украси со Новогодишни елементи може да создаде посилна одмор и забава атмосфера.Круг керамички keepsake, многу безбедни, нема да гребење на кожата.Порцелански Дрво Приврзоци : се направени од високо квалитетна керамика, површината на керамика е рамна и мазна, а на рака се чувствува добро.Материјал : Ceramic Size : 3 Инчен ◆ 【Tipps】 : не го испуштајте или scrape тешко, така што нема да влијае на користењето ефект на керамички сувенири. ◆ [Карактеристики на производот] : Добро направен, елегантен и исклучителна, со многу добри декоративен ефект.Високо квалитетна керамика на површината, еколошки, убава, безбедна, и кожата-friendly ◆ [Примена опсег] : има широк спектар на апликации, многу погодна за Божиќ, Свадба, Годишнина, Нова Година, Housewarming, birthday (Роденден), Домашна Декорација, и исто така многу погодни како спомен подарок за вашата сакана.Тоа може да се зачува подолго време и е многу спомен.Тоа може да се користи како совршен подарок или сувенир за да го даде да се љубовници, деца, пријатели и семејството.

Детални спецификации

Додатоци на производи