.

.

Handstosoul Супер Заштитна Кожна Торба за Ласерски Покажувач R400/R800 (R800)

Handstosoul Супер Заштитна Кожна Торба за Ласерски Покажувач R400/R800 (R800)

евалуација:

DEN 144.00
Од стока
Во магацинот

Супер заштитна кожна торба за ласерски покажувач R400/R800. Шок за превенција.Материјал : leathe.Боја : Црна. - Супер заштитна кожна торба за ласерски покажувач R400/R800 - Шок превенција - Материјал : кожа Боја : Црна Димензии : 16x7x4 см - Погоден за ласерски покажувач : R800 или R800-големина противвредност.

Детални спецификации

Додатоци на производи