.

.

TOYANDONA Јасно Винил Трансфер на Хартија во Ролна Лента - 30x500cm Сина Усогласување Мрежа Медиум Капи Винил Трансфер Лента за Decals, Знаци, Windows, Налепници

TOYANDONA Јасно Винил Трансфер на Хартија во Ролна Лента - 30x500cm Сина Усогласување Мрежа Медиум Капи Винил

евалуација:

DEN 299.76
Од стока
Во магацинот

- Да ви помогне да се пренесе дизајни или знаци подобро, ние ви обезбеди scraper да се изедначи површината, така што на дизајни може да биде префрлена совршено. ✔️【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】- 30x500cm трансфер ролна лента ви овозможува да можат слободно да се намали според големината на вашиот дизајн, и може да се задржи подолго користење.Пакет Вклучувајќи 1 x Трансфер Лента се Тркалаат 1 x Scraper.

Детални спецификации

Додатоци на производи