.

.

Жените Качулка Sweatshirt Секојдневен Pullover Туника Врвот Долг Ракав Кошула Домот Јакна Блузи Џемпер GOUS210920A105

Жените Качулка Sweatshirt Секојдневен Pullover Туника Врвот Долг Ракав Кошула Домот Јакна Блузи Џемпер GOUS210920A105

евалуација:

DEN 437.04
Од стока
Во магацинот

Опис на производот : ◎ облека оди совршено заедно. ◎ Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима ◎ Пол : Жените ◎ Повод : Секојдневниот, Хоби, Работа, Отворено ◎ Шаблон Тип : Цврсти ◎ Стил : Слободно ◎ Ракав Должина : Долги Ракави ◎ Одговара : Одговара На Големината ◎ Дебелина : Стандард ◎ Миење : Машина За Миење, Не Кајгана ◎ Она Што Ќе Добиете За : 1 X Облека.Се надеваме дека секоја дама може да уживаат во пријатна и удобна. ◎ Не е важно колку години имаш, петнаесет или педесет, без разлика која боја или големина сте, оваа облека поздравува сите да се чувствуваат својата мекост и удобност. ◎ Ова е облека што дефинитивно заслужува место во вашиот гардеробер за Доаѓањето на есента.жените јакни палто мода плус големина жените јакна лесни жени јакна лесни жени јакна лесни обичните жени јакна лесни летни жените јакна лесни памук жените јакна лесни повик отворен фронт на жените јакна лесни жан жените јакна лесни опремени жените јакна лесни плус големина жените јакна лесни правец на прекинувач жените јакна лесни кожа.цвет жените јакна со качулка на жените јакна црвено жените јакна розова жените јакна жените јакна жените јакна топлина жените јакни царинење жените јакна вода доказ жените јакна руно жените јакна жените јакна жените јакна 3 кај жените јакна жените јакна долго жените јакна жените јакна жените јакна жените јакна правец на прекинувач жените јакна царинење жените јакна бели жени јакни палто мода жените јакни палто мода жените јакни мода палто со џебови.

Детални спецификации

Додатоци на производи